Report ze zápasu
17. 10. 2021

Áčko bere důležité 3 body, o víkendu bylo v akci dalších 7 mládežnických týmů

Výsledkový servis z uplynulého týdne

Mužský "A" tým hrál netradičně již ve čtvrtek a to pohárový zápas 5. kola s Orkou Čelákovice. Úvod utkání byl v naší režii, kdy jsme po první třetině vedli 4:2. Postupem utkání jsme však soupeři nabídli několik šancí ke skórování, které dokázal využít a i přes dotahovaní manka v závěru se nám srovnat nepodařilo a soupeř se tak mohl radovat z postupu do osmifinále. 👆 Tento zápas však byl ukazatelem pro náš mladý tým, že hrát se dá s každým.

V sobotu nás pak čekalo další ligové střetnutí a to s Mohelnicí. Od prvních minut jezdil náš tým “po zadku”, motivace byla totiž jasná. Zlomit nepříznivou bilanci z posledních zápasů a připsat si důležité 3 body do tabulky. To se nakonec povedlo. Naši hráči ukázali bojovného a týmového ducha a zvedli si sebevědomí směrem do dalších zápasů. 👆

Junioři "B" v Jičíně bohužel nezvládli výsledkově ani jeden zápas, ale turnaj nám ukázal i spoustu pozitiv.

První turnaje čekaly i naše elévy a to jak černé, tak i bílé. Hráči i v menším počtu předváděli skvělé výkony, perfektně plnili stanové herní cíle a zároveň panovala dobrá atmosféra.

V neděli se pak představili všechny naše týmy starších žáků "A", "B", "C" i "D". "A" tým v Náchodě ovládl po 4 výhrách první koš, "B" tým si zajistil postup zpět do druhého koše, "C" tým složený pouze z mladších žáků atakoval postup do 3. koše, ale o 1 branku to nakonec nevyšlo a "D" sbíralo herní zkušenosti v Kuklenách.