Report ze zápasu
10. 10. 2021

Dorost A veze z Kunratic 6 bodů, oba týmy mužů zapsali další prohry

Výsledkový servis z víkendu 9. a 10. října

V sobotu se představila v Náchodě naše nejmladší kategorie přípravek a děcka si turnaj moc užila.

První turnaj v lize mladších žáků 5+1 čekal naše mladší žáky a to v České Třebové. První dva zápasy měly kvalitu z obou stran a ukázali nám, na čem je potřeba zapracovat, ale i v čem jsme silní.

Dorost "A" vyhrál obě utkání v Kunraticích shodně 6:4 a připisují si 6 bodů v honbě za postupem do 1. koše.

Mužský "B" tým přivítal v Kuklenách rezervu Náchoda, kterou posílili hráči z "áčka" i juniorů. I přes velkou kvalitu soupeře se náš tým prezentoval dobrým výkonem, ale body do tabulky jsme bohužel nezískali.

Muži "A" vyrazili v podvečer do Rokytnice v Orlických horách, aby sehráli 5. kolo divize D s domácím Letohradem. Téměř 30 minut na tabuli svítilo skóre 0:1, to se během 2. třetiny zvýšilo ve prospěch soupeře a my jsme šli do kabin za stavu 0:4. Třetí třetina přinesla 4 branky našeho týmu, ale na body to však nestačilo. Mizerná produktivita nás sráží již poněkolikáté a aktuálně se krčíme na 10. místě ligové tabulky.

V neděli se z našich družstev ukázali pouze mladší žáci černí, kteří výborně plnili stanovené cíle a každým zápasem se zlepšovali.