A tým
6. 10. 2023

Další šance získat body, v sobotu vyzveme soupeře z Brna

Další domácí zápas mužů “A” je před námi. Našemu elitnímu týmu mužů se zatím nedaří, ale již v sobotu má další možnost ukázat, že je v první lize oprávněně! V sobotu 7.10. přijede k 7. kolu první ligy mužů FBŠ Hummel Hattrick Brno!

FBŠ Hummel Hattrick Brno
V sezóně 2021/2022 Brno bojovalo v Livesport Superlize, kde se bohužel neudrželo, dnes tedy druhým rokem v řadě nastupuje v 1. lize mužů. Hattrick se v loňské sezóně probojoval až do semifinále, kde ho nejrychlejším možným způsobem vyřadil BUTCHIS, aktuálně tým Superligy. Hattrick se trápí především na půdě soupeře, kde se mu v letošní sezóně zatím nepodařilo zvítězit. Naopak na domácí půdě Brno dokázalo zvítězit 5:4 v prodloužení nad Startem a nad Kanonýry Kladno 7:4.
Aktuálně se celek z Brna nachází na 12. místě se ziskem 5 bodů za jednu výhru, výhru v prodloužení a čtyři porážky. Nejproduktivnějším hráčem Hattricku je Matěj Hronek, který za 6 zápasů nastřílel 5 branek a dvakrát na gól nahrál. Stejně jako domácí tým se hráči Hattricku Brno trápí v přesilových hrách, naopak úspěšnost oslabení Brno drží na necelých 70%.

FbC RESPECT Hradec Králové
Hradec má za sebou již 6 zápasů, pouze v prvním se podařilo bodovat. Zatím se hradečtí trápí především v zakončení a produktivitě. Nedaří se využívat přesilové hry, zápasy provází vysoké množství individuálních chyb a nepřesností. Vyhrocený zápas proti Znojmu byl toho příkladem. V sobotu mají tedy domácí další šanci ukázat, že se s nimi musí počítat a že mají své kvality, které dokáží prodat.
Nyní uzavíráme tabulku první ligy, na kontě máme 3 body za jedinou výhru. Lídrem domácích je Milan Koubek, který si za 5 odehraných zápasů připsal 7 bodů za 3 vstřelené branky a 4 asistence. Stále se nedaří prolomit úspěšnost přesilových her, doufejme, že v sobotu bude vše jinak. Ovšem oslabení, to je jiná, domácí jich zatím dokázali ubránit 11 z 15.

Dorazte v sobotu do Třebše! Potřebujeme vaši podporu, kterou nám pomůžete k zisku tří bodů!