A tým
20. 6. 2022

Do Národní ligy vstoupíme s novým realizačním týmem!

Změny v realizačním týmu mužů “A”

DO NÁRODNÍ LIGY VSTOUPÍ MUŽI S NOVÝM REALIZAČNÍM TÝMEM! 🔥🏆

Do nové sezóny nastoupí muži „A“ s novým trenérským složením.

Po 3 sezónách strávených u elitního týmu končí na pozici hlavního trenéra Jakub Černý, který se nesmazatelně zapsal do klubové historie tím, že dokázal během 3 let u áčka přebudovat v podstatě celý kádr, který v klíčových chvílích táhl za jeden provaz a na závěr tříletého cyklu zaznamenal postup do Národní ligy!

Kubovi tímto moc děkujeme za obrovský kus odvedené práce v našem klubu a věříme, že se naše cesty nerozdělí na dlouho.

Novým hlavním trenérem mužského „A“ týmu se stává Tomáš Pokorný doplněný o asistenty Davida Hegera a Jeronýma Žižku.

Velká výzva v podobě vyšší soutěže tak čeká „Pokyho“ v jiné roli než té na hřišti.

Jak on sám vnímá tuto změnu, jaké cíle si klade nový realizační tým do nové sezóny a co všechno čeká jejich svěřence během letní přípravy? To všechno Vám přiblíží právě nový hlavní trenér Tomáš Pokorný.

"Ahoj, změna to je velká, rozhodování bylo trochu těžší, ale ve výsledku u mě převážilo to, že u týmu zůstávám, byť už v jiné roli. Moje vize byla taková, že ještě pár sezon odehraji, ale okolnosti tomu asi chtěly jinak a s klubem jsme se domluvili, že se přesunu do pozice hlavního trenéra mužů. Důležitou otázkou bylo i složení realizačního týmu. Myslím si, že se z vlastních řad nakonec podařilo poskládat RT velmi kvalitní a těším se na vzájemnou spolupráci. Cíle do další sezony máme velké, chceme využít nováčkovského laufu a do Hradce přivézt co nejdříve 1.ligu. Nicméně to se bavíme o vizi, důležitým faktorem bude cesta, kterou se dlouhodobě vydáme. Chceme mít pevně nastavené mechanismy v kabině, založené na kvalitní komunikaci s hráči a vzájemné důvěře. Pokud se nám to podaří a potáhneme s hráči za jeden provaz, tak věřím, že můžeme být úspěšní i ve vyšší soutěži. Velkou výhodou je, že všechny kluky znám z kabiny. Vím jak dokáží fungovat v těžkých chvílích, ale i naopak co je dokáže trápit. Věřím, že nastavená cesta je správná a dokážeme se společně posouvat kupředu. Co se týká přípravy, tak se hráči mohou těšit na kvalitní a intenzivní část sezony, která je u všech hráčů tou nejoblíbenější :-). Během léta budeme k vidění na dvou přípravných turnajích v Nehvizdech a Kutné Hoře. Zároveň se v srpnu utkáme se superligovými celky v rámci poháru ČF. Na tuto konfrontaci se všichni těšíme, doufáme, že nás přijde podpořit hodně diváků a hlavně, že nás to kvalitně připraví na novou sezonu. Závěrem bych chtěl poděkovat Kubovi, za odvedenou práci zde v klubu a doufáme, že se nám podaří navázat na postupovou radost z minulé sezony!"

Brzy se můžete těšit na rozhovor s Jakubem Černým. Sledujte nás!

Další­ články