Mládež
27. 6. 2022

Hummel Opengame - Brno

​HUMMEL OPENGAME - SHRNUTÍ 🦁

Jak se dařilo našim týmům v Brně? 👆

Mladší žáci odehráli celkem 7 utkaní, z nichž v 5 z nich jsme vyšli jako vítězové. Základní skupinu jsme ovládli a do play-off jsme byli nasazení přímo do 1/16 finále, kde jsme narazili na Hodonín. Ani ten nás nedokázal zastavit. V osmifinále jsme se střetli s Panthers Otrokovice…Tento zápas byl na mladší žáky extrémně kvalitní, v průběhu zápasu jsme 2x prohrávali, ale vždy jsme dokázali zareagovat a v samém závěru jsme duel otočili. Ve čtvrtfinále jsme již bojovali o zisk medailí. Soupeřem nám byla Olomouc, které patřila první polovina, v té druhé jsme byli aktivnějším týmem, ale ani to nestačilo a naše cesta turnajem skončila. Z konkurence 52 týmů končíme na 5.-8. místě.
FbC HK - Warriors 7:4
FbC HK - Bulldogs Brno 4:6
FbC HK - Asper Šumperk 7:3
FbC HK - Troopers Green 6:4
FbC HK - Očov Hodonín 7:2
FbC HK - Panthers Otrokovice 6:5
FbC HK - FBS Olomouc 4:6
Starší žáci B odehráli celkem 6 zápasů, z nich zapsali 2 výhry, 1 remízu a 3 prohry. Do předkola play-off šli kluci ze 4. místa ve skupině na Židenice. V tomto zápase jsme udrželi čistě konto, vstřelili 2 branky a to nás posunulo do 1/16 finále. Zde jsme však narazili na Panthers Praha, kteří naši cestu turnajem bohužel zatarasili.
FbC HK Black - FBK AS Trenčín 1:4
FbC HK Black - SFK Kozel Kroměříž 4:3
FbC HK Black - Tatran Střešovice 1:6
FbC HK Black - Bulldogs Brno Orange 2:2
FbC HK Black - Florbal Židenice 2:0
FbC HK Black - Panthers Praha wild 0:8
Starší žáci A odehráli celkem 5 zápasů, z nichž 4x vyhráli a 1x prohráli. Ze skupiny jsme šli z 1. místa přímo do 1/16 finále, kde jsme narazili na slovenského soupeře - Záhorskou Bystricu. Vyrovnané utkání jsme však dokázali strhnout na svoji stranu a zvítězit poměrem 3:1. Tato výhra nás posunula do osmifinále, kde jsme narazili na pozdějšího finalistu - Chodov, který nám vystavil stopku. Z 53 týmů jsme tak skončili mezi 16 nejlepšími.
Starší žáci white - FBC Štíři Č. Budějovice 3:0
Starší žáci white - SKV 12:2
Starší žáci white - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Brno B 9:1
Starší žáci white - Tsunami Záhorská Bystrica 3:1
Starší žáci white - Florbal Chodov 4:2
Všichni si turnaj skvěle užili, získali další cenné zkušenosti a už se moc těšíme na další turnaje! 🤩

Další­ články