11. 10. 2024

JUNIOŘI POSTOUPILI MEZI 12 NEJLEPŠÍCH TÝMŮ V ČR!

Junioři po dlouhých 6 letech postoupili mezi 12 nejlepších týmů ČR

Junioři v září sehráli celkem 4 zápasy v rámci kvalifikace o CE soutěž juniorů.

V nich se utkali s Tatranem a také s Pardubicemi, vždy jednou na domácí půdě a podruhé ve venkovním prostředí.

Výsledky kvalifikace:

FbC RESPECT Hradec Králové - Tatran Střešovice 3:8

SOKOLI Pardubice - FbC RESPECT Hradec Králové 3:11

Tatran Střešovice - FbC RESPECT Hradec Králové 8:2

FbC RESPECT Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 8:9p.

Díky zisku 4 bodů se tak naši hráči probojovali do baráže, ve které se střetli ve dvojzápase s Wizards SO Praha 10 - Unite. V tomto dvojutkání se sčítá skóre dohromady.

První z nich na půdě soupeře dopadlo lépe pro náš tým, který otočil stav z 0:3 na konečných 4:3. Tento výsledek znamenal výhodu jedné branky do domácí odvety.

Zápas v Třebši byl od začátku z obou stran hodně opatrný, na obou týmech bylo vidět, o co se hraje. Třikrát v utkání jsme vedli o jednu branku, ale soupeř vždy následně dotáhl. Nakonec rozhodl až samotný závěr, kdy v 51. minutě se prosadil hradecký Binar. V 53. minutě pak přidali další dvě branky v rozmezí 15 vteřin Vítek Ryba a Jakub Nerad, o necelé 2 minuty později přidal 7. branku domácích Vašata. Hosté ještě stihli v 56. minutě korigovat skóre, ale poslední hřebíček do rakvičky Wizards udeřil hradecký Jakub Vejs.

Wizards SO Praha 10 - Unite - FbC RESPECT Hradec Králové 3:4

FbC RESPECT Hradec Králové - Wizards SO Praha 10 - Unite 8:4

Celkové skóre 12:7 z dvojzápasu nám zajistilo postup mezi 12 nejlepších týmů v ČR!

Klukům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do sezóny, ve které nám čekají skvělé zápasy.

První dva zápasy odehrajeme doma v sobotu 26.10 proti Liberci, o den později přivítáme Mladou Boleslav.