Klub
27. 5. 2022

Jak se dařilo našim týmům v uplynulé sezóně?

Hodnocení sezóny 2021/22

Muži „A“ v divizi skončili na 2.místě v základní části a postoupili tak do postupových bojů, kde nejdříve porazili FBŠ ATT Gorily Plzeň, a to v nejkratším časovém intervalu tedy ve třech zápasech. Následně narazili na Přerov, který jsme taky zvládli porazit ve třech zápasech, a to nám zajistilo historický postup do Národní ligy. Nejproduktivnější hráč našeho celku je v této sezóně Michael Souček, který dal 37 gólů a na 15 přihrál.

Muži „B“ se snažili udržet Regionální ligu až do samotného závěru sezóny, a to se jim nakonec o jeden bod povedlo! A to i díky posílám z juniorů a mužů „A“, hlavně v posledních zápasech. Nejproduktivnějším hráčem se stal Jan Schejbal, který vstřelil 21 gólů a na 5 nahrál.

Junioři „A“ obsadili 10. místo v tabulce 1. ligy juniorů – východ, kde sbírali cenné zkušenosti, ale nepostoupili do play-off. Někteří junioři si zahráli za muže „A“, kde nasbírali cenné zkušenosti. Michal Rolín ovládl statistiku v počtu bodů v této kategorii, nasbíral jich 27.

Junioři „B“ měli těžkou sezónu, jelikož na zápasy odjížděli v relativně malém počtu a také téměř pokaždé s jinou sestavou. Nakonec se jim nepodařilo zachránit v 2. lize a spadli tak do 3. juniorské soutěže.

Dorostenci „A“ se probojovali na 4. místo v tabulce a díky tomu postoupili do vyřazovacích bojů ve kterých nejdříve porazili BUTCHIS a následně prohráli s FbŠ Bohemians DDM Praha 7, a tím pro ně skončila sezóna. Nejproduktivnějším hráčem se sta Filip Rathouský s 36 body.

Dorostenci „B“ se představili v 2. lize dorostenců, kde obsadili 8. místo a v této lize i nadále zůstávají.

Starší žáci bojovali se 3 družstvy v rámci Ligy starších žáků 5+1 a také s jedním v Přeboru 3+1. „A“ tým skončil na druhém místě v tabulce těsně za Náchodem a kvalifikoval se na Mistrovství ČR, kde obsadili krásné 8. místo.

Mladší žáci měli možnost reprezentovat náš klub jak na menším hřišti 3+1, tak na větším hřišti 5+1, kde sbírali velmi cenné zkušenosti.

Elévové byli rozděleni do 2 týmů, se kterými jezdili po celém kraji a užívali si požitek ze hry.

Přípravka měla zaregistrované 4 týmy. Hráči si turnaje velice užívali a bylo na nich vidět velké zlepšení v jejich hře a hlavně radost a pozitivní emoce, což se u těchto dětí nejdůležitější.

Další­ články