A tým
9. 9. 2021

Muži A se ve 4. kole poháru utkají s Turnovem

Áčko zvládlo duel 3. kola se Slavií Praha a ve 4. kole poháru ČF se utká s Turnovem!

A tým mužů doplněný o talentované juniory zvítězil ve 3. kole poháru se Slavií Praha vysoko 12:5 a zajistil si postup do 4. kola poháru. 💪

V něm narazíme na TJ Turnov.

Hodnocení hlavního trenéra Jakuba Černého k sobotnímu utkání s FBC Slavia Praha:

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, soustředili se na hru, kterou chceme hrát a zaslouženě se ujali vedení. Poté nás ve druhé části první třetiny postihly drobné výpadky a taktické nedostatky a soupeř se tak mohl vrátit do zápasu. Mezi třetinami jsme si však vše vysvětlili, upravili taktiku a dovolím si říci, že jsme od té chvíle zápas kontrolovali a nakonec ho dokázali dovést do vítězného konce. Škoda nevyužitých přesilových her a slabší produktivity, velká pochvala za dodržovaní taktických pokynů a práci hráčů na střídačce. V dalším kole narazíme na kvalitního soupeře z Turnova, se kterým se poměříme a budeme chtít být nadále úspěšní."

Zápas s Turnoven odehrajeme ve čtvrtek 23.9. od 19:30 netradičně ve sportovní hale Třebeš.