A tým
24. 3. 2022

Muži ˝A˝ budou v sobotu bojovat o historický postup do Národní ligy!

Muže "A" v sobotu čeká 3. zápas v rámci 2. kola play-up s Přerovem

Mužský A tým vede v sérii s Přerovem 2:0 na zápasy a již v sobotu 26. března udělá všechno pro to, abychom mohli po utkání slavit postup do Národní ligy.

První utkání v Přerově bylo 2 třetiny vyrovnané jak herně, tak i výsledkově (2:2 po 40 minutách), třetí třetinu jsme však ovládli poměrem 6:1 a konečný výsledek 8:3 tak vypadal poměrně jednoznačně. Druhý zápas se vyvíjel velmi podobně, ve 33. minutě soupeř vedl po brance Kubalíka 4:3, náš tým však dokázal ve 39. minutě vstřelit vyrovnávací gól a 2 vteřiny před koncem 2. periody jsme šli po brance Součka dokonce do jednobrankového vedení. Závěrečná třetina byla opět v naši režii, kterou jsme zvládli vyhrát 4:1. Oba výsledky tak vypadají pro soupeře poměrně krutě.

Doma nás určitě nečeká lehká práce. Všichni jsme však nastaveni v hlavách tak, že v sobotu chceme sérii ukončit a zajistit si postup do Národní ligy v co nejkratším čase.

Přijďte nás podpořit do Předměřic a ukázat, že pro Hradec je divize málo!