A tým
13. 3. 2023

Mužům se víkend nevydařil, série však není zdaleka u konce!

​Review: FbC Hradec Králové vs ASK Orka Čelákovice

Muži “A” neuspěli ani v jednom z domácích zápasů a semifinálová série je tak 2:0 pro soupeře.
Semifinále však zdaleka není u konce a my jsme připraveni příští víkend sérii srovnat a vrátit ji k nám do Hradce!
Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli o víkendu podpořit!

SO 11.03
FbC Hradec Králové vs ASK Orka Čelákovice

6:7 (1:5; 4:1; 1:1)

Komentář FbC Hradec Králové - Pokorný Tomáš (Trenér): To co jsme předvedli v první třetině nebylo vůbec adekvátní našim cílům. Od druhé třetiny byl konečně vidět tým, který má hlad a chce si jít pro vítězství. Koncovka již byla otevřená a se štěstím si ji pro sebe uzmul soupeř. My si na zítra odpočineme a sérii srovnáme!

Komentář ASK Orka Čelákovice - Zmátlo Šimon (Trenér): Divácky atraktivní utkání. Zápas se musel divákům líbit. Od nás fantastická první třetina, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a dali základ k naší výhře. Druhou třetinu jsme polevili a soupeř jasně přidal, nedařilo se nám pokrývat soupeře, který byl všude dřív. Hra se srovnala až v polovině třetí třetiny. Pak už utkání bylo o jediném golu. Zítra znovu a porveme se o druhý bod.

7:10 (1:2; 0:5; 6:3)

Komentář FbC Hradec Králové - Pokorný Tomáš (Trenér): Máme týden na to se připravit na další střetnutí. V sérii určitě horším týmem nejsme a do dalšího zápasu půjdeme s klidnou hlavou. Cíl v této sérii zůstává stejný, vyhrát tři zápasy. Děkujeme fanouškům za podporu a příští týden se o to jedeme porvat!

Komentář ASK Orka Čelákovice - Zmátlo Šimon (Trenér): Výborný výkon dvě třetiny. V poslední třetině se musíme více koncentrovat a nedopustit takové drama. Příště budeme lepší. V Praze se popereme o třetí bod. Děkujeme soupeři za utkání.