A tým
14. 12. 2023

PREVIEW | POSLEDNÍ ZÁPAS ROKU V BRNĚ

Po cenném skalpu znojemského týmu se hradecké „áčko“ chystá k poslednímu zápasu letošního roku. V neděli 17. 12. je na programu výjezd do Brna, kde se Hradec postaví proti FBŠ Hummel Hattrick Brno.

V sobotu 9. 12. Hradečtí vážili dlouhou cestu do Znojma, kde se jim podařilo získat 3 body za vítězství 5:3. Zapsali si tak třetí výhru v řadě a tuto neděli budou rozhodně chtít přidat čtvrtou. Znojemský zápas byl především bitvou gólmanů, kteří drželi své týmy a předváděli skvělé výkony, proto si také zástupci obou týmů došli pro cenu nejlepších hráčů utkání. Utkání bylo půl minuty před koncem vyrovnané, na tabuli svítilo skóre 3:3. Hradečtí ovšem hráli až do konce a pouhých jedenáct vteřin před závěrečnou sirénou se do branky domácích trefil Lukáš Gregor. Hradec tedy mohl slavit vzestup na 8. místo, ze kterého ho ovšem hned druhý den sesadily České Budějovice, které dokázaly porazit Gullivers Brno. Aktuálně nám tedy náleží 9. místo v tabulce se ziskem 25 bodů. V hradeckém dresu dál válí Matyáš Velc (9+8), který za 4 zápasy zaznamenal 17 bodů. Kanadské bodování stále vede Milan Koubek (12+12) s 24 body, nejlepším střelcem je Lukáš Gregor (16+4) a Vít Heger (7+12) má na kontě 19 bodů.

V neděli 17. 12. se hradecký „A“ tým vydá k poslednímu zápasu letošního roku, a to do Brna, kde ho přivítá FBŠ Hummel Hattrick Brno. Pro hradecké hráče byl soupeř z Brna prvním, proti kterému dokázali bodovat na domácí půdě. První vzájemný zápas skončil výsledkem 5:3 pro Hradec. Brněnští se s 24 body nachází na 10. příčce první ligy. Hráči Hattricku dokázali bodovat v posledních dvou zápasech, kdy si připsali vítězství nad Kladnem 5:3 a Orkou Čelákovice 8:5. V posledním zápase byli vidět především Adam Jiříček a Šimon Hronek, kteří oba zaznamenali dvě branky a jednu asistenci. Tři body připsal i René Slezák (4+15), kterému patří místo nejlepšího nahrávače Brněnských, stejný počet bodů má na kontě i Michal Malec (10+9). Kanadské bodování vede Lukáš Vlach (14+6) s 20 body.

Statistiky týmů
FBŠ Hummel Hattrick Brno x FbC RESPECT Hradec Králové

Pořadí: 10. x 9.
Bodů: 24 x 25
Bilance: 6-2-2-8 x 6-3-1-8
Úspěšnost přesilových her: 25% x 14,8%
Úspěšnost oslabení: 76% x 64,4%

Poslední zápas FBŠ Hummel Hattrick Brno

Poslední zápas FbC RESPECT Hradec Králové

Držte hradeckému „áčku“ pěsti na dálku! Zápas začíná v 19:00!

TEXTOVÝ ONLINE & LIVESTREAM

Další­ články