31. 1. 2023

REVIEW: FbC Hradec Králové​ vs SK Florbal Benešov

7:4 (1:2; 1:0; 5:2)

Muži “A” se v neděli v domácím zápase utkali s SK Florbal Benešov.

Po vyrovnaných prvních dvou třetinách bylo skóre nerozhodné, což se našemu “áčku” však podařilo změnit v třetině třetí a zápas skončil výsledkem 7:4 v náš prospěch!

Komentář FbC HK - Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes to od začátku utkání nebylo nic moc. Trápili jsme se s obranným blokem soupeře a jejich protiútoky. Ve třetí třetině jsme se konečně trochu dostali ke své vlastní hře a zápas rozhodli. Je fajn, že se nám utkání podařilo vyhrát, ikdyž se nám nedařilo. Soupeři děkuji za utkání.

Komentář SK Florbal Benešov - Kieler Roman (Trenér): Musím smeknout před svými hráči za předvedný výkon v dnešním utkání. I bez 6 hráčů základní sestavy podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Gratuluji soupeři k vítězství.