Mládež
5. 11. 2020

Rozhovor s lídrem kanadského bodování starších žáků A - Matějem Kremeníkem

ROZHOVOR S LÍDREM KANADSKÉHO BODOVÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ A - MATĚJEM KREMENÍKEM!

Ahoj Matěji,

nejprve se zeptám, jak bys zhodnotil letní přípravu na sezónu? Byla v něčem jiná?Jak sis užil soustředění poprvé mimo Hradec? A byl jsi spokojen s výkonem tvého týmu na Unyp Cupu?

Příprava byla náročná a intenzivní. Byla taky velice dlouhá. Všichni jsme se těšili na soustředění do Jilemnice a podle mě jsme si ho všichni náramně užili. Unyp Cupu jsem se bohužel nemohl účastnit, protože jsem měl zranění. Viděl jsem pouze jeden zápas, kde podali kluci bojovný a slušný výkon, bohužel však tahali za kratší konec.

Do sezóny jste týmem starších žáků A vstoupili úspěšně. 4 výhry ze 4 zápasů, 12 bodů, skóre 28:8. Co vám ukázal první turnaj?

První turnaj nám ukázal, že máme velkou kvalitu a máme na to porazit každého soupeře.

Ty sám jsi aktuálně lídrem kanadského bodování svého týmu s 9 body za 7 branek a 2 asistence. Jak se cítíš na hřišti a co zranění, která tě trápila?

Na hřišti jsem se cítil skvěle, v nějakých momentech chyběli v hale fanoušci. Bohužel mě stále občas limituje mé zranění kolen.

Ještě trochu odbočím. V předloňsk sezóně tě trénoval vlastní taťka, jaké to pro tebe bylo a jak to brali kluci v týmu? Řešili jste doma víc florbal než je obvyklé?

To, že mě trénoval vlastní táta, mělo výhody i nevýhody. Kluci to brali podle mě dobře. Doma jsme občas řešili florbal až moc. Za tu dobu jsem se posunul výkonnostně hodně dopředu.

Přeji Ti, ať máš hlavně pevné zdraví, vyhýbají se ti zranění a ať tě florbal baví minimálně stejně jako doteď! 🙂

Další­ články