Klub
13. 9. 2021

Souhrn výsledků našich týmů z uplynulého víkendu

SOUHRN VÍKENDOVÝCH VÝSLEDKŮ

V sobotu hráli junioři na půdě Otrokovic, odkud odvezli 3 body za vítězství 10:6.

V neděli začali florbalový maratón naši dorostenci, kteří v prvním zápase porazili Mladou Boleslav poměrem 5:2. Druhý zápas obstaral souboj s Bohemkou, ten dopadl jednoznačně výhrou zeleno-bílých a výsledkem 2:12.

V 15:00 odstartoval zápas juniorů s brněnskými Bulldoky. Ti působili již od rozcvičky velmi motivovaně. Nicméně utkání bylo vyrovnané, ve velkém tempu, ale naše (ne)produktivita nás bohužel stála zápas. Konečný výsledek 1:4.

Večer mělo vše vyvrcholit derby zápasem se Všestary. Od prvních minut byl aktivnější soupeř a během 5 minutové přesilovky dokázali vstřelit 3 góly a odskočit ve skóre po první třetině o 4 branky. Od poloviny zápasu jsme postupně přebíraly otěže, ale vyrovnat jsme nedokázali. Konečný výsledek 6:7.
Hodnocení trenéra Jakuba Černého k utkání se Všestary:
“Do dnešního utkání jsme vstoupili špatně nastaveni v hlavách, ale i po taktické stránce se nám zpočátku příliš nedařilo. Plno zbytečných ztrát a prohraných osobních soubojů a nedůrazu nás stálo lepší výsledek. Průběh zápasu jednoznačně ovlivnila naše zbytečná vyloučení, ze kterých nás soupeř trestal a odskočil na komfortní brankový rozdíl. Tým se však dokázal vzpamatovat, neskutečně vyhecovat a semknout se. Druhá i polovina třetí třetiny byly jasně v naší režii a soupeř neměl nic. Škoda, že jsme z tlaku nedokázali vytěžít vícero gólů. Ke konci už byl znát fyzicky i herně náročný program v uplynulém týdnu. I když jsme zápas nakonec nedokázali otočit, přístupu i výkonu všech hráčů a brankaře, zejména od avizované 2. třetiny, si velmi vážíme. Máme mladý tým s velkým potenciálem a s chutí se neustále zlepšovat. V následujícím týdnu se dobře připravíme na soupeře ze Žďáru a budeme chtít urvat tři body do tabulky. Všem fanouškům díky za návštěvu a podporu.”