Mládež
22. 1. 2021

Společně na Gothii

Vyrážíme do Švédska! 🇸🇪

Přichystali jsme si pro Vás soutěžní projekt ve spolupráci s partnerskými oddíly “Společně na Gothii”, který bude pro kategorie přípravka, elévové, mladší žáci a starší žáci.

I přesto, že se letos turnaj nekonal, tak my se do kolébky florbalu vydáme, a to virtuálně! 💪

Z Prahy do Goteborgu je to 1100 km, když se k tomu navíc přidá i cesta zpáteční, dostaneme se na dlouhých 2200 km, což je také pomyslná cílová čára celé akce.

Do akce se společně s námi zapojí i oddíly Tatranu Střešovice (dva týmy), Písku, Sokolova a Dobříše. Všechny týmy soutěží proti sobě, kdo “nasportuje” tuto vzdálenost nejrychleji, ten si vybojuje čest a slávu!

Veškeré podrobnosti najdete v KISu! ⚠

Pravidla naší soutěže jsou jednoduchá: Každý tým bude usilovat o to, aby pokořil hranici 2 200 kilometrů - tedy cestu na Gothii a zase zpátky. Svůj tým posunete blíže k cíli tím, že naběháte, najezdíte na kole, naběžkujete, nasáňkujete, nabobujete, nabruslíte atd. co nejvíce kilometrů právě vy!

Vaše sportování musí být zaznamenané ve Vámi vybrané sportovní aplikaci. To pak pomocí snímku z obrazovky pošlete na WhatsApp koordinátorovi Vašeho týmu. Ten bude sčítat km za celý svůj tým. Průběžné výsledky budou pravidelně zveřejňovány na sociálních sítích. Výsledky ze sportování můžete posílat každý den.

Hlavním koordinátorem pro celou soutěž je Filip Hušek, který s vámi bude během celé soutěže komunikovat a právě jemu budete do Whatsappové skupiny zasílat screenshoty z aplikací a fotky ze sportování.

Nezapomeňte sdílet vaši radost a snahu skrz příspěvky na sociálních sítích. Budeme rádi za každé video, či fotku, jak sportujete. Podpoříte tím tak náš tým FbC Hradec Králové. Vaše příspěvky označujte hashtagem #SpolecneNaGothii, ať se o naší výpravě dozví všichni fanoušci.

Vítězem se stává ten tým, který jako první doběhne na Gothii a zpátky!

Výjezd všech posádek je naplánován na SOBOTU 23. ledna 2021. Jakmile odbije 8:00 závod bude zahájen! ⏱

Další­ články