8. 11. 2021

Třetí výhra v řadě pro mužský ”A” tým, dorostenci porazili Bohemku

Výsledkový servis z uplynulého víkendu

Muži "A" zvítězili potřetí v řadě a posunuli se na 6. místo.

První třetina byla z obou stran hodně opatrná a skončila ve prospěch našeho týmu pouze 1:0. Od druhé třetiny jsme však na hřišti až do konce utkání dominovali a připsali si jednoznačné vítězství 12:2. Premiéru v mužském kádru si odbyl gólman Filip Školník, který přispěl ke třema bodům několika důležitými zákroky. Po delší době jsme také v hradeckém dresu mohli vidět Adama Huška, jenž si připsal hned 5 kanadských bodů. Do listiny střelců se také zapsali obránci Tomáš Pokorný a Patrik Strejcius, kteří ve stejném střídání zlomili své hokejky. Máme tak další důležité 3 body a příští sobotu budeme v České Třebové bojovat o 4. výhru v řadě proti týmu FbK Orlicko-Třebovsko!
Junioři "B" dvakrát těsně prohráli a se dvěma body jsou na předposledním místě ligové tabulky.
Dorost "A" ukořistil 3 body se silným soupeřem v podobě Bohemky. S Náchodem náš tým vedl již 3:0, ale náskok jsme udrželi nedokázali a nakonec podlehli výsledkem 5:7.
Tři zápasy sehráli také naši mladší žáci černí a mladší žáci 5+1.
Další turnaj má za sebou také naši nejmenší - přípravka.