A tým
28. 9. 2023

V sobotu zahájíme sérii tří domácích zápasů, vyzveme Znojmo

Máme před sebou tři víkendy, během kterých se představíme v domácím prostředí. Odehraný máme jediný domácí zápas, v kterém jsme podlehli Otrokovicím 3:6. V sobotu. 30. 9. opět přijede velice silný soupeř, tentokrát Znojmo!

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Pro tým ze Znojma byla osudová především sezóna 2018/2019, kdy se po dvou letech nepodařilo udržet Superligu. Znojmo tedy sestoupilo a letos nastupuje k páté sezóně v řadě v 1. lize mužů.
Znojmo loňskou sezónu zakončilo v osmifinále, kdy ho Gullivers Brno vyřadilo nejrychlejším možným způsobem. Do letošní sezóny celek ze Znojma vstoupil zatím poměrně slušně. Na kontě má aktuálně 3 výhry a jedinou prohru proti Bulldogs Brno. Čtyři utkání v řadě Znojmo odehrálo na půdě soupeře, nedá se tedy říci, že by znojemští měli trable s venkovními zápasy. Dnes je čeká první domácí utkání, a to proti Čelákovicím.
Nyní se Znojmo nachází na 5. místě s 9 body, ovšem určitě budou dnes chtít přidat další. Znojmo si drží vysokou úspěšnost oslabení - 80%, v přesilových hrách je to poté 44%. Nejproduktivnějším hráčem Znojma je Petr Mašek s celkem 11 body za 10 gólů a jednu nahrávku.

FbC RESPECT Hradec Králové
Hradec se v letošní sezóně poprvé na domácí půdě představil proti Otrokovicím. Silnému soupeři rozhodně nic nedaroval, ovšem celkem vyrovnaný zápas skončil výhrou hostů. Dnes se naše “áčko” chtělo naladit na sobotu výhrou, to se ale bohužel nepovedlo. Start si především díky druhé třetině vybojoval výhru 10:7. Přestože se hradeckým podařilo dotáhnout skóre z 3:8 na 7:8 během tří minut, Start dvěma góly do odkryté branky potvrdil svoje první vítězství v letošní sezóně.
Aktuálně se tedy nacházíme na nepříznivém předposledním, tedy 13. místě se ziskem 3 bodů. Lídrem kanadského bodování je Lukáš Gregor, který si připsal 4 góly a 2 asistence. V dnešním zápase nebyla příležitost k přesilové hře, tudíž je naše úspěšnost stále na nule. Úspěšnost oslabení držíme na necelých 70%.

Přijďte v sobotu do Třebše, domácí vás budou potřebovat!