Report ze zápasu
15. 11. 2021

Výsledkově nepodařený víkend

Výsledkový servis z uplynulého víkendu

Muži "A" nenavázali na dobré výkony a podlehli Orlicku-Třebovsku. Soupeř nám celý zápas dělal problémy protiútoky, které jsme jim nabízeli po našich ztrátách ve středu hřiště nebo na útočné polovině a to domácím stačilo na vítězství 11:8.Pro nás další ponaučení do příštích zápasů.

Muži "B" v sobotu odehráli další dvojzápas v Regionální lize, tentokrát proti Dvoru Králové a Sokolům Pardubice U50/B. V prvním utkání náš tým více jak polovinu zápasu držel nerozhodné skóre, nicméně pak se soupeři podařilo odskočit a výsledek už si zkušeně pohlídal. Výsledkově nám nevyšlo ani druhé utkání s rezervou Pardubic, ve kterém jsme měli několik gólových šancí, ale trápila nás produktivita a tak ani z tohoto zápasu jsme body nebrali.

Junioři "A" nestačili na Start98. Průběh utkání byl dlouho vyrovnaný jak herně, tak i výsledkově. V 52. minutě snižoval Mikuláš Ryba na rozdíl jediné branky, pak ale soupeř během 5 minut opět odskočil na rozdíl 4 gólů a my už jsme na to nedokázali reagovat.

Dorost "B" ukořistil výhru s Holicemi a zapsal tak cenné 3 body do tabulky.

V akci byly také naše oba týmy elévů, kterým se dařilo skvěle.