Report ze zápasu
31. 10. 2021

Junioři získali cenných 5 bodů a muži ”B” zapsali první výhru v soutěži

Výsledkový servis z víkendu 30. a 31.11.

A tým juniorů sehrál dva vyrovnané zápasy. Nejprve včera s týmem FBS Olomouc, kdy jsme nakonec brali 2 body za výhru po nájezdech, v kterých kralovali brankář Filip Školník a také Patrik Strejcius s 3 úspěšnými nájezdy.

Dnes jsme očekávali také těžký zápas se soupeřem, se kterým jsme dvakrát prohráli v kvalifikaci a to s Bulldogs Brno. Kvalita soupeře se potvrdila, nicméně dnes jsme byli dobře připraveni a celý zápas skvěle plnili taktické pokyny. I díky tomu a také týmovému výkonu jsme zvítězili 5:4.
Z víkendu tak bereme 5 bodů. Další utkání sehrajeme se Startem98 14. listopadu.

Muži "B" v sobotu jeli do Přelouče s cílem připsat si konečně první vítězství v Regionální lize a to se také povedlo. S Hagou Pardubice jsme vyhráli vysoko 8:3, na Přelouč jsme následně nestačili. V tabulce jsme tak aktuálně na 10. místě se 4 body.

Do akce se dostaly také 3 týmy starších žáků.

Starší žáci "A" pořádali turnaj v Kuklenách, kde skončili s bilancí dvou výher a dvou proher.

Starší žáci "B" hráli v Předměřicích 2. koš, kde porazili Pardubice "B", ale jinak nestačili na nikoho a příště by měl "B" tým pořádat 3. koš.

Starší žáci "C", tedy mladší žáci, dokázali navázat na poslední výkony a 3x zvítězit. Tím si zajistili postup do 3. koše. Uvidíme tedy derby mezi "béčkem" a "céčkem".

Další­ články