Přehled zápasů
5. 5. 2022

Starší žáci budou hrát mistrovství ČR již tento víkend!

Starší žáci odehrají mistrovství ČR v Novém Městě

Naši starší žáci sice museli hrát kvalifikaci, ale i tak si zahrají na MČR. Nejproduktivnější hráč našeho celku je Filip Rathouský, který vstřelil 52 gólů a na 14 jich nahrál. Za zmínku také stojí Jakub Nerad, ten nasbíral krásných 52 bodů. Nejvíce asistencí si připsal Andrej Janda, ten nahrál na 19 gólů a 5 jich vstřelil. Golmanskou jedničkou Hradce je Michal Malý, tento brankář vychytal 29 výher s celkovou bilancí 2,66 gólů na zápas. Náš tým má skvělé oslabení jeho úspěšnost sahá přes 80 % a v přesilovce máme úspěšnost 40 %.

Našim první soupeřem je FBC Liberec. Nejproduktivnějším hráčem Liberce je Jan Havránek, který nasázel 30 gólů a na 15 jich nahrál. Dalším hráčem, na kterého je potřeba si dávat pozor je Kristián Ctirad Šroll, který nasbíral 42 bodů. Do branky se obvykle staví Werner Hartig, který vychytal 27 výher a má 2,27 gólů na zápas. Liberec má velice málo ubráněných oslabení a to 16,7 %, v přesilovkách májí úspěšnost lehce pod 50 %.

Našim dalším soupeřem bude FB Hurrican Karlovy Vary Blacky. Jasně nejproduktivnějším hráčem je Rudolf Voják, který dominuje v počtu vstřelených gólů i v počtu asistencí má bilanci 44+37. Jakub Ďurian nasbíral 56 bodů, a to ho činí 2. nejproduktivnějším hráčem tohoto celku. V brance se většinou střídají Marek Matějka a Denny Šimon. Denny Šimon dostal průměrně 2,05 gólů na zápas, Marek Matějka má 2,02 gólů na zápas. Vary mají velice dobrá oslabení, ubránili jich přes 76 %, využití přesilovek mají 33,3%.

Další­ články